Jdi na obsah Jdi na menu
 

NOVINKY A VIDEA 2013

30. 1. 2013

27.prosince 2013

                                                    Pohodář Gulí 

                         guli-0041.jpg

 

9.listopadu 2013

Dnes se v Mladé Boleslavi konala bonitace a náš Chap byl úspěšně zbonitován a od dnešního dne je CHOVNÝ.

chap-b.jpg

 

6.října 2013

První říjnovou sobotu jsme strávili na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích.Byl přihlášen jen Chap,který se umístil na pěkném místě a to V3. Nikolka byla v soutěži juniorhandlig a tentokrát se nedostali s Maxíkem do užšího výběru.Jinak to byl krásný den potkali jsme známé a pokecali .Počasí nám také přálo a tak škoda ,že posuzování bylo v hale,venku by bylo určitě pro naše pejsky lepší - na koberci nic moc.Odkaz na pár fotografií:http://bayssyguliano.rajce.idnes.cz/MVP_Ceske_Budejovice_5.10.2013/

                     

ch1.jpg

                                    CHAMPION PARDÁL Z ASUANU

1.září 2013

Včera jsme se vydali na krajskou výstavu v Praze v kempu Džbán.Výstava se vydařila a počasí nám přálo.Pořadatelé tady dokonce připravili dráhu na agility kde si to pejskové mohli jen tak zkusit.Maxík si to byl vyzkoušet a moc se mu to líbilo a na poprvé byl moc šikovný a nedělalo mu nic problém .Je to šikulka a dobře jsem si to myslela,že by ho agility bavili,protože Maxík je rád pořád v pohybu.

max-agi.jpg

Potom se s Nikolkou Maxík zúčastnil  Junior handlingu kde oba bodovali a z konkurence osmi vybojovali první místo a panu rozhodčímu Frnčovi se moc líbili.

prvni.jpg

max-a-nik.jpg

Gulí ve třídě otevřené si vedl také dobře a pan rozhodčí Němec mu zadal známku V1 a VT .Chap byl ve třídě mladých a dostal vd1,pan rozhodčí řekl,že je to krásný pes,ale myslel si,že má stále nadváhu,ale to mu dělá už srst, je sice vylínalí ,ale není to na něm vidět.Chap se s Honzíkem také zúčastnil soutěže ditě a pes a vedli si spolu dobře.Chap Honzíka poslouchal jako hodinky.

chap-a-honza.jpg

guli1.jpg

SPOLEČNÉ FOTO a odkaz na ostatní foto http://bayssyguliano.rajce.idnes.cz/KV_Praha_Dzban_31.8.2013/

 

kluci.jpg

 

13.srpna 2013

Dnes jsme nahráli pár fotek z krajské výstavy v Týnu nad Vltavou.Bohužel nemám Chapa v kruhu,protože najednou volali kolie do kruhu a my nebyli připraveni.Odkaz na foto :  http://bayssyguliano.rajce.idnes.cz/krajska_vystava_Tyn_nad_Vltavou_11.8.2013/

 

11.srpna 2013

V Týnu nad Vltavou se dnes konala krajská výstava a byl přihlášen Chap a Gulí.Oba kluci na této výstavě zaperlili.Chap získal od pana rozhodčího krásný posudek a  pan rozhodčí Hořák byl unešen ze Chapovi srsti,kterou mu moc pochválil.Tím bych chtěla poděkovat paní Jitce Reslerové za radu a pomoc čím mám krmit blue merle.Dostal známku V1 a vítěz třídy.Gulí byl také pochválen a moc se líbil . Ve třídě otevřené v silné konkurenci získal V1 , VTO  a krajský vítěz.Je to Gulího druhý krajský vítěz.Tento víkend byl pro naše všechny tři chlupáče úspěšný a máme z nich velkou radost.

tyn.jpg

tyn-070.jpg

 

10.srpna 2013

Dnes jsme se zúčastnili krajské výstavy na Kladně. Byl přihlášen jenom Maxík,kterému se zadařilo a získal V1 vítěz třídy otevřené a svého druhého krajského vítěze.Máme velkou radost.Odkaz na foto: http://bayssyguliano.rajce.idnes.cz/krajska_vystava_Kladno_10.8.2013/

max1.jpg

9.srpna 2013

Nahráno pár nových foteček :  http://bayssyguliano.rajce.idnes.cz/srpen_2013/

 

8.srpna 2013

Po měsíci konečně spravený počítač a tak jedno nové letní video.

 

 7.června 2013

GULÍ - LASSIE SE VRACÍ

Včera jsme se vydali na procházku do lesa,kterou absolvujeme denně jelikož les máme 5 minut od domu.Chodíme téměř stejnou trasu a když jsme už byli na zpáteční cestě domů,stala se nám nepříjemná věc,které se denně na procházce bojím - aby nás nenapadl nějaký pes nebotˇ  je tady dost pejsků a občas nezodpovědní majitelé.A zrovna včera se to stalo.Na volno pobíhající pes / nevím určitě,ale asi to byl ohař / nás spatřil a majitelku neposlouchal a rovnou na nás.Přiběhl k nám , čuchl a už to začalo - vrčení a napadání psů.Vše se seběhlo hrozně rychle.Max se projevil jako obranář a nedal si to líbit,už cenil zuby a byl připraven k boji.Chap se vyvlékl z obojku,protože po něm chňapal ohař,kterého jsem stačila odstrčit,aby Chapa nepokousal,protože mu šel po hlavě.Chap naštěstí neutekl když se vyvlékl.A Gulí nemá tyto situace rád a nějak se vyvlékl z obojku a hned pelášil pryč a nic ho nezastavilo.Nabral směr k domovu.ale byli to domů ještě dva kilometry.Když si konečně neposlušného ohaře chytily,běželi jsme s manželem rychle  za Gulíkem a doufala jsem, že Gulí běžel domů.Ale stejně mi napadaly nejčernější myšlenky kde budeme Gulího hledat,mohl po cestě domů kamkoliv jinam a les se táhne až k dalším vesnicím.Taky musel přejít docela rušnou silnici,aby se dostal domů.No prostě mohlo se stát moc věcí. Taky mi napadlo k čemu mi jsou nějaké tituly z výstav,budu radši když se Gulímu nic nestane a že ho najdeme.Když jsem konečně dobíhala k domovu,manžel byl rychlejší zvoní telefon a zpráva ,že je Gulí doma.Seděl u vrátek a čekal.Naštěstí byl šikulka a běžel opravdu domů.Byl celý špinavý,protože běžel cestou necestou,ale byl celý.Nic se mu nestalo a to je hlavní.Tak a ted´ koupím postrojek sice ho nemá rád,ale nedá se nic dělat.Tady toto už nechci  víckrát zažít.

 

27.května 2013

O víkendu 25.5.2013 jsme zavítali do Litoměřic na mezinárodní výstavu.Byl přihlášen pouze Chap,který od paní rozhodčí dostal VD4 za to,že je tlustý .Musíme se teda polepšit a už na tom pracujeme. Jinak paní rozhodčí  známkou VD opravdu nešetřila a rozdala jich požehnaně.Maxík si zaběhal s Nikolkou v junior handlingu a Gulí byl pro tentokrát pouze doprovod,aby nezůstal doma sám.

 

17.května 2013

V sobotu 11.května jsme byli na klubové výstavě. Kluci si vedli dobře.Gulínek nám udělal velkou radost v silné konkurenci 12 pejsků se umístil na 4.místě v otevřené třídě.Maxíček se tolik snažil ,ale bohužel dostal VD za vysoko nesený ocásek - to je prostě náš Maxík.Chap se umístil na krásném 2.místě ve třídě mladých ze 7 pejsků.

 

9.května 2013

Včera jsme se zúčastnili krajské výstavy ve Staňkově.Kluci velice dobře zahájili výstavní sezonu,všem se dařilo.Mají krásná místa a hlavně krásné posudky.Maxík s Gulíkem byli přihlášeni ve stejné třídě a v konkurenci se umístili na prvních dvouch místech.Maxík byl výborný 2 a Gulí byl výborný 1 vítěz třídy a krajský vítěz.Chap ve třídě mladých zabodoval  a dostal známku výborný 1 a vítěz třídy.Výsledky s fotem jsou v rubrice výstavy.A aspoň jedno společné foto.

 

kluci-a-nik.jpg

 

 

4.května 2013

Dnes se vnučce Nikolce podařilo hezké video.Tady je:

3.května 2013

Tak a máme tady další narozeniny našeho nejmladšího chlupáče.Náš modrý chlapeček dnes oslavil své první narozeniny.Dnes jsme přidali i video.

 

                        chap-1.rok.jpg

 

20.dubna 2013

Maxíček dnes oslavil své 4.narozeniny.

 

max-4.naroz.jpg

 

2.dubna 2013

Letos jsme se zúčastnili soutěže o top psa a naši chlupáči se umístili na krásných místech.Máme z našich kluků radost.Také jsme do fotogalerie přidali foto Chapa v 11.měsících.Už přerostl oba kluky a je to čertovo kvítko,nejraději rozvazuje tkaničky.           

bayssyguliano.rajce.idnes.cz/Champion_Pardal_z_Asuanu_11.mesicu/

 

ch111111111.jpg

 

g1.jpg

 

b1.jpg

 

30.ledna 2013 

Dnes Guliano oslavil své 2.narozeniny.Největší radost měl z gumového prasátka se kterým si dlouho hrál a aby to ostatním klukům nebylo líto tak všicni dostali kostičku.Také jsme nahráli nové fotografie s klukama na sněhu a dnes Guliho.

bayssyguliano.rajce.idnes.cz/GULIANO_2.ROKY/

bayssyguliano.rajce.idnes.cz/Bayssy_Guliano_Champion_leden_2013/

guli.jpg